Gartnerhallenseminaret 2017 – deltakerliste

Fornavn Etternavn Firma
Ole Henrik Aakeberg Potet Farm
Petter Aarsland
Bente Aarsland Valgkomiteen
Hallstein Aase Aase Gartneri
Per Harald Agerup Norges Bondelag
Devi Ahuja Bama
Thor Eirik Albrektsen Produsentpakkeriet Trøndelag AS
Lorns Olav Aunsmo
Torbjørg Austrud Landstyremedlem Gartnerhallen
Andreas Bakken
Ivar Bakken Sunndalspotet/Foredragsholder
Oksana Bekkevold Hvebergsmoen Potetpakkeri AS
Per Magnus Berdal Berdal gartneri
Henrik Berg GH Sør
Caroline Berntsen AgriAnalyse
Atle Beyer Bama Industri AS
Torbjørn Billing Bama
Sveinung Bjerkem Økern Torvhall SA
Åsmund Bjertnæs Bjertnæs & Hoel
Harald Sve Bjørndal Valgkomiteen
Eirik Bonden
Anita Bragstad SKP Knollselleri/ stangselleri
Olav Brataas SKP Løk
Tom Brauter
Øyvind Briså Bama Trading
Harald Oskar Buttedahl Landstyremedlem Gartnerhallen
Gerd Byermoen Opplysningskontoret for frukt og grønt
Even Byfuglien
Bjørn Willy Bama Trading
Sidsel Bøckman NGF
Svein Børte Telefrukt AS
Tom Christensen SKP Jordbær
Simon Helge Dahl
Thorleif Bernhard Dahl SKP Kålrot
Martin Danielsen Kjær Gartneri
Ole Davidsen Landstyremedlem Gartnerhallen
Gunnar Delviken Delviken Gartneri
Tom Sigurd Dokkedal GH Sør
Rune Dreng GH Industri/GH Sør
Einar Dyste
Thor A Dyste
Thorer Egeland SKP Purre
Bjørn Eidhammer GPS
Bjørn Ekeberg Ekeberg Myhrene AS
Hans Petter Engelstad LOG AS
Arne Kristoffer Enger Holsfjord Produkter
Lasse Erdal Landbruksdirektoratet
Ragnhild Eri LOG AS
Per Osmund Espedal SKP Spesialsalater/ veksthussalat
Erik Fagerlid Rådgiver/Foredragsholder
Rune Flaen BAMA/Foredragsholder
Ole Konrad Fløgstad GH Viken
Ingeborg Flønes HOFF SA
Kåre Gunnar Fløystad Zero/Foredragsholder
Tom Flåseth Hvebergsmoen As
Olav Follstad
Hans Forsetlund GH Viken
Edvart Freberg Brødrene Freberg DA
Bjarne Fuglerud
Hans Erik Fuglerud GH Viken
Morten Fuglerud GH Viken
Kari Førli VEFI AS
Dag Eivind Gangås Gartneryrket
Ellen Garmann Gartnerhallen SA
Øyvind Gjedrem Gjedrem AS
Christopher Gjør Fredheim Gård
Louise Gjør Fredheim Gård
Arve Gladheim Gartnerhallen SA
Sverre Glomstein
Borghild Glorvigen Norsk Landbruksrådgiving/Foredragsholder
Christer Granhaug Bama Gruppen as, Avd Trading
Gjert Gravningen
Steffen Green GH Viken
Martin Grimstad Landbruks- og matdepartementet
Ivar Grødal Sunndalspotet
Per Grødal Grødal as
Ivar Gulseth Regionleder GH Industri
Espen Gultvedt Bama
Gerd Guren Norsk Landbruksrådgiving
Kristian Guren SKP Agurk
Stig Haarseth SKP Mandelpotet
Erling Hagen
Jan Hammarstrøm Bama
Stig Jakob Hanasand Hanasand Gartneri as/Foredragsholder
Thomas Harbosen Bama
Roy Bjarne Hasle SKP Beter
Henriette A Hatling Innvik Fruktlager SA
Lars Olav Haug Bondebladet
Stein Magnar Haugen Produsentpakkeriet Trøndelag AS
Steinar Haugse Gartnerhallen SA
Per Nikolai Haukeland Huseby gård, Tjølling
Knut Byrkjenes Hauso Hordaland Bondelag
Alvhild Hedstein Grofondet/Foredragsholder
Ola Hedstein Norsk Landbrukssamvirke/Foredragsholder
Helge Heen Tuverud gård
Søren Chr. Helmen Haskoll gartneri DA
Gro Hermansen Mjøsgrønt AS
Bjørg Hesthag Telefrukt AS
Elin Hoel Landbruksdirektoratet
Øystein Hoel Bjertnæs&Hoel
Kåre Holand Holand Samdrift DA/Regionleder GH Nord
Amud Holen GH Mjøsen/GH Industri
Thor Fredrik Holland GH Sør
Runar Hollevik NorgesGruppen/Foredragsholder
Kari Mette Holm Fylkesmannen i Vestfold
Audun Holmen Ihla Samdrift
Anders Holter GH Mjøsen
Thorleiv Holtskog
Maren Homnes Norgro AS
Per Arne Hoppestad Hoppestad Gård
Thomas Horne Forfatter/Foredragsholder
Lene Hultèn NNZ Scandiavia ApS
Hans Olav Hygen Meteorologisk institutt/Foredragsholder
Ivar Høgset
Ingvild Høie Ryfylke Fellespakkeri AS
Magnar Høie
Anders Hørthe SKP Hodekål
Fredrik Håve Gartnerhallen SA
Gry Johansen IFCO Norge
Marte Johansen Gartnerhallen SA
Thomas Johnsen Jæren Gulrot
Anders Jordbekken BAMA Gruppen AS
Kirsten Ravnsborg Justad Gilhus Gård
Dag Kjelsrud Mjøsgrønt AS
Torbjørn Kjølhamar Bama Gruppen AS
Tom Egil Klausen Bama Industri AS
Endre Kleiveland Produsent/Foredragsholder
Tor Kjetil Kongsrud NORGRO AS
Audun Korsæth NIBIO/Foredragsholder
Trond Kristoffersen
Trygve Andreas Kubberød
Jan-Eivind Kvam-Andersen Yara
Siri Kvam-Andersen
Jørund Kvestad SKP Plommer
Niels Henrik Landfald Kaaterud Gård AS
Ole Landfald Kaaterud Gård
Torbjørn Landsrød Findus Norge AS
Audun Hem Larsen Vefi AS
Kjetil Lerfall Hardanger Fjordfrukt/ GH-Vest
Dag Einar Lian SKP Brokkoli
Robert Lindgjerdet Grønt Pakkeri Øst SA
Hanne Linnert BAMA Gruppen AS
Agnar Lund Agnar Lund
Anita Lund
Gabriela Lundberg NORGROS AS
Knut Salve Lunden SKP Tidligpotet
Kari Sigrun Lysne
Rikard Lysne
Jan Cato Lystad Strand Unikorn AS
Thor ludvig Løken GH Mjøsen/GH Industri
Tom Løyning Lågen Potetpakkeri AS
Bjørge Madsen
Katrine Røed Meberg Norsk Gartnerforbund
Birger Meland SKP Blomkål/Store Valle
Aanon Midstue
Lars Johan Midstue
Egil Minde POM
Roy Monsebakken Bama Trading
Elisabeth Morthen Gartnerhallen SA
Harald Blaaflat Mundal Lærdal Grønt SA
Simen Myhrene EkebergMyhrene AS
Håkon Myklebust SKP Fryste bær
Thorleif Müller
Bjarne Myrhaug
Stine Mølstad Landstyremedlem Gartnerhallen
Anders Nordlund Anders Nordlund/GH Mjøsen/GH Industri
Ole Morten Nyberg
Ragnhild Nærstad GH Viken
Lars J. Valgkomiteen
Bjørn Oppberget Gartnerhallen SA
Magnar Opsahl NNZ Norway AS
Harald Osa Bama Gruppen
Øyvind Overskeid Adigo/Foredragsholder
Henrik Raastad-Hoel SKP Isbergssalat
Martin W. Reed Smedsvik Gård
Jon Magne Refsnes
Eyvind Reme
Thor Johannes Rogneby Norges Bondelag
Per Roskifte NorgesGruppen ASA
Per Erik Rosnes Findus
Karl Emil Rosnæs
Jon Olav Runestad SKP Tomat
Karl Rædergård GH Trøndelag
Elin Røed Vestfold Bondelag
Fritjof Sandstad Nordgrønt SA
Johanne Elisabeth Schjøth Landbruksdirektoratet
Johan Sejersted Bama Trading
Gurine Seland
Knut Ove Seland
Stine Sem LMD/Foredragsholder
Håvard Skavland Skavland gartneri
Edle Skavland
Geir Skeie Kokk/Gründer/Foredragsholder
Kjetil Skinnhaugen
Bjørn Petter Skjeltorp NORGRO
Per Gunnar Skorge Bondelaget/Foredragsholder
Ivar Skramstad Regionleder GH Vest
Ellen Skridshol LOG
Per Olav Skutle Landstyremedlem Gartnerhallen
Ivar Slinde Regionleder GH Vest
Dag Smestad  BAMA Trading
Ole Didrik Steensohn Bonde
Henrik Stenberg NORGRO AS
Kristin Stenersen Skjærgaarden
Bente Stensland Konferansier
Hans Johan Sterud Sterud
Fredrik Stobbe Bama
Jens Strøm Bama Gruppen AS
Ole Johan Sundby Lågen Potetpakkeri AS
Ola Sunde
Nina Sundqvist Matmerk/Foredragsholder
Knut Amund Surlien SKP Kjernefrukt
Annelin Sveinsvoll Landstyremedlem Gartnerhallen/Regionleder GH Rogaland
John Gunnar Swang Holsfjord Produkter/Regionleder GH Viken
John Rasmus Swang Holsfjord produkter DA
Grethe Bergflødt Sylling
Signe Bunkholt Sæter NorgesGruppen og Grofondet
Gry Sørensen Norges Frukt- og Grønnsakgrossisters Forbund
Sven Taksdal NORGRO AS
Håvard Thelle BAMA Trading
Torleif Todnem Frøvoll Gård
Arne Torgersen Varland Gartneri
Lars Torp Bama Trading
Torgeir Toverud
Maria Tønsberg IFCO Norge
Berit Ullestad
Roger Utengen BAMA
Omar Vangsnes SKP Bringebær
Mads Jørgen Velde
Magnar Velure Hardanger Fjordfrukt SA
Line Vigerust NORGRO AS
Geirulf Vignes Lauvsnes Gartneri
Jan Terje Vignes Lauvsnes Gartneri
Stian Vik Thomassen Gartnerhallen SA
Karl Martin Viken
Ragnhild Eggen Viken Valgkomiteen
Magnus Voie BAMA Gruppen AS
Olav Wirgenes SKP Gulrot
Gunnar Wærsted LOG
Jørgen Wølstad
Leif Øie Hardanger Fjordfrukt SA
Beate Østbye
Brede Kr. Østbye
Steinar Østerlie Regionleder GH Trøndelag
Terje Øverdal Bama

Oppdatert: 6. november 2017